11) Moje cíle do budoucnosti

19. prosince 2012 v 16:16 | Lily "Aravis" Starfall |  Už len 21


Tak... co se blízké budoucnosti týče:
1) Založit konečně rubriku pro tenhle projekt. :D
2) Zlepšit si známky ze zeměpisu. Nechápu to. Tenhle předmět mi vždycky šel, vždycky se na něj učím. A najednou mi z něj vychází trojka. Trojka. Mě. Něco je zatraceně špatně. Mám jedničku z fyziky (ne že by mi to vadilo) a TROJKU ze zemplu? Tak to teda ne.
3) Vysvětlit kočce, že postel a polštář na ní je můj, ne její. Jen aby bylo jasno.
4) Napsat další kapitolu pro PH a PLE...

Myslím ale, že cílem tohoto tématu měli být dlouhodobé cíle. Tak sem s nimi.
1) Odmaturovat s jedničkami. Z čehož volně vyplývá, že nebudu maturovat z ruštiny. Haha. Ani z fyziky. I když... kdybych maturovala z elektriky, tak možná...No, radši ne. Ještě bych u maturity usla.
2) Vystudovat vysokou a najít si práci. Upozorňuji, že tyto dva body s sebou v mém světě úzce souvisí. Nevím úplně přesně, co chci dělat, ale vím jistě, že na to budu potřebovat vysokou. Kdybych nechodila na gympl, šla bych na střední knohovnickou.... Jestli něco takového teda je.
3) Bydlet ve městě. Asi jsem divná, ale jediné, co se mi na vesnici (většinou) líbí je knihovna... Dobře, to je asi specifické pro mou vesnici :D Ale stejně chci do města. A na byt.
4) Podívat se na MS v hokeji. Nejenom v televizi, ale pěkně naživo. Miluju hokej. Češi, do toho!!! (Okay, taky by šlo Kometa, do toho! Ale na tu chodím celkem často, takže bych to do těhle cílů neřadila.) (Btw, kdo neví, Kometa Brno je hokejový tým.....:D)
5) Žít. Nezměnit se. Užít si život. Zemřít bez bolesti. Celkem obvyklá přání.
6) Už NIKDY nevidět film podle knihy, ve kterém jsou podle knihy jen jména postav. Ano, viděla jsem Hobita.

Tak jsem to zase jednou odflákla.... ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sisi / Siska Sisi / Siska | Web | 19. prosince 2012 v 20:13 | Reagovat

první jsou vtipné, další vážnější a celkově je to úžasný... =D =D jé maturita... budu držet palce.. :-)  :-)  ;-) :-D

2 lilliinka lilliinka | E-mail | Web | 4. ledna 2013 v 11:33 | Reagovat

Střední knihovnická? - na něco takového chodím já:) Máš zajímavá přání teda. Já bych radši žila na vesnici než ve městě (ne že by to naše Jihočeské městečko bylo nějaké velkoměsto. Smělá otázka, kde bydlíš ty?
Jedničky s fyziky O_O  O_O. Tvůj příbuzný byl Einstein. Jestli ne tak si to nedokážu představit. Jedině, že bys byla kluk:D
To předposlední přání ti upřímě přeju a s posledním musím souhlasit. (znáš Inkoustové srdce? - kniha nádherná, film otřes mé chatrné psychiky)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama