A je to čím dál složitější....

14. září 2012 v 20:03 | Aravis |  Já & Blog
Tákže. Chci nějakým způsobem ospravedlnit svou téměř tří denní nepřítomnost. (Výmluvy jsou moje specialita ;) :D)
No, jsem nemocná (pořád chodím do školy - bolí mě v krku, prakticky nemůžu mluvit a jím jen kašovitou stravu ALE HLAVNĚ, ŽE NEMÁM ZAMEŠKANÉ HODINY, že?).
Ve čtvrtek mi vytahovali stehy. (možná si pamatujete na tu operaci....;)) Nic příjemnýho, believe me :// :)
A to je jen začátek.....

V průběhu příštího týdne se na blog možná vůbec nedostanu.
Píšeme totiž testy.
Spoustu testů.
Myslím, že se na nás ti učitelé domluvili. No je to normální - 3 testy denně?! Sakra, proč já jen lezla na gympl?! Navíc jsem takový magor, že jsem si přibrala třetí jazyk - francouštinu, zapsala se do výtvarného kroužku a domluvila se s kamarádkou, že začneme chodit na zumbu.
V naší třídě taky suprově funguje komunikace a jelikož NĚKOHO (debil...), že na škol. výlet nepojedeme s agenturou, ale že si ho naplánujeme sami, nemůžu ani vlézt na Facebook, aby na mě nevybafla všechna ta upoznění, kde se mí milí spolužáci dohadují o tom kam pojedeme. (3 chcou jet na kola. Zbytek třídy jim vysvětlil, že výlet na kolech je na nic a že jsou v menšině a víte co? Asi se opili, protože teď si myslí, že je jich 12!)
Dobře, už končím.. mé psychické výlevy tu nikoho nazajímají :D
Takže čau ;)
Your´s Aravis
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Knihofil18 Knihofil18 | Web | 14. září 2012 v 21:19 | Reagovat

Máš perno! :) Ja zas mám  každý deň po 6-7 hodín (ŠTV až 8) v PIA chodím na VV do šiestej večer + nejaké tie krúžky + učenie sa... napr. dnes nám dala učka "maličkú previerku"... (Čítaj dala nám 30 minút na vypracovanie písomky, ktorá mala 14 !! úloh po a)b)c)d)e) !!! a niektoré mali aj f) ! a to nepočítam to, že sme nemohli ! používať kalkulačky! Na základnej sme mali prísnu ! učiteľku, naozaj! Ale bolo to iné: 1) to, že bude písomka/kontrolka/školská/skúšanie/30sekundovka/letuška/kontrola, tak nám to oznámila. 2) OPAKOVALA !!! s nami učivo na začiatku roka! 3) Jej školské boli ľahšie ako táto "menšia previerka" !! a dávala nám viac času, + dala nám týždeň !! dopredu vedieť, aby sme sa pripravili!!! 3) veľkú školskú sme mohli riešiť celých 45 minút! 4) Hej, dávala nám chytáky, ale vždy ! na ne upozornila, že si ich máme prezrieť, že niečo také istotne bude!!! Z monitoru som pri tej učke mala 95% a bola to skvelá ! a prísna ! učiteľka. O našej profesorke na gymku vravia, že je slabá ! a že nevie naučiť ! a tak si neviem predstaviť, aká je tá druhá, ktorú si chvália a že si vie naučiť ! aj keď má obľúbencov... tak ak je naša profesorka matiky slabá, tak ja zožeriem kefu s boxom...)
+ zo sloviny sme písali neohlásený diktát, ale ten by NEMAL BYŤ takým problémom, myslím, že gramatiku mám celkom dobrú... Ale či to viem naisto...
Takže učiteľov máme debilných a škola je ťažká. :/ A do školy chodíme len dva týždne!

2 dve-holky-a-jeden-talent dve-holky-a-jeden-talent | 14. září 2012 v 21:50 | Reagovat

No, to mi zní povědomě... :D A nemysli si, že takovou hromadu testů píšou jen na gymplu. My jsme dneska psali z matiky, ájiny, fyziky a ke konci dne ještě lehký test z informatiky... Takže to naprosto chápu :-D

3 Daine Daine | Web | 15. září 2012 v 9:01 | Reagovat

Viem o čom hovoríš. Už som ti vravela, čo všetko ma čaká a to nerátam krúžky, priateľov a rodinu. :-D Venovať sa všetkému nejde. Treba mať priority a tak je to správne. Síce budem nedočkavo čakať na každý článok, ktorý na blog pridáš, ale o to úžasnejší bude ten pocit, keď tu naďabím na niečo nové. :-D

4 Aravis Aravis | Web | 15. září 2012 v 11:23 | Reagovat

[1]: No, tu vaši učitelku vám teda určitě nezávidím :) I když já bych si strašně přála nějakou přísnější matikářku, nebo matikáře - nejlépe našeho ředitele. Úkolů bych sice měla až nad hlavu, ale když nás měl na supl, bylo ve třídě nádherné ticho a já jsem všechno hned pochopila. Ne jako u té učitelky kterou máme teď, to je hrůza. Bože, ať už se ta předchozí vrátí z mateřské!!! :D ;)

[2]: Tak jasně, že si to nemyslím :) Ale třeba na základce u nás deáťáci ještě nic nepsali :D

[3]: To skutečně ne. Jsem ráda, že mám takovou úžasnou čtenářku, no ocenila bych pokračování M.N. :D
Ale jinak nic neříkám, konec konců, poslední příběh ode mě tu je z pondělka :D

Děkuji všem za komentář :) Určitě nemusím říkat jak mě potěšili ;)

5 lilliinka lilliinka | E-mail | Web | 16. září 2012 v 9:17 | Reagovat

Jasně docela chápu tenhle zářijový schon. Učitelé se nejspíš nudili přes ty prázdniny, že nám nemůžou dát testy a pak se potutelně usmívat, když mi se snažíme. Já jsem 2. týden na střední škole (raději nebudu jmenovat) a my se už dohadujeme, kde budeme dělat maturiťák a tak  atak. Mám z toho samozřejmě pořádně velkou hlavu neboť slyšet pořád námitky, že tam to nejde a tam je to drahý a tokový člověka strašně utahají. Nemluvě o tom, že je teď neděle a já tam budu muset zítra zase. Ne, že by tam nebyli strašně fajn lidi, ale po těch prázdninách je toho ně mě celkem moc. No ale hlavně se uzdrav. Sice nevím, proč si byla na operaci, ale stejně si přeju abys byla OK:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama